Dámské peněženky

Hledáte dámské peněženky za nejlepší ceny? Jste na správném místě. Naše dámské peněženky nabízíme v různých provedení, barev od různých značek. Dámské kožené peněženky jsou nedílnou součástí každé dnešní ženy.

Dámské kožené peněženky Wild

Dámské kožené peněženky Wild jsou jasnou volbou pro ženy, které chtějí luxus za příjemnou cenu. Dámské kožené peněženky Wild nabízíme v mnoha velikostech, stylech a barev. Pokud sháníte dámské peněženky levně, tak jsou určitě správnou volbou naše dámské peněženky Wild, neboť jejich kvalita je za skvělou cenu. Dámské kožené peněženky jsou vyráběny z kvalitní přírodní nubukové kůže, díky níž Vám bude dámská peněženka sloužit mnoho let. Jsou prostorné, mají mnoho přihrádek na karty. Naše dámská peněženka na zip od této značky Vás určitě nadchne.

Dámské peněženky jako skvělý dárek

Chcete udělat radost Vaši drahé polovičce? Hledáte správně, vybrané modely odesíláme zdarma v luxusním elegatním provedení, což zaručeně potěší každou ženu. Hledáte něco proti krádeži? Naše moderni dámská peněženka od vybraných značek jako je VerMari, Bellugio má ochranu RFID, která chrání bankovní karty proti krádeži. Naše dámské peněženky originální jsou stylově odlišné. Nabízíme jak krásné dámské peněženky, tak rovněž pánské peněženky. Na našem e-shopu dámská kožená peněženka od značky Bellugio jsou vyrobené z přírodní kůže a a mají logo potvrzující pravost. Hledáte-li dostatek prostoru tak Vás potěší dámská peněženka velká, která má dostatek prostoru pro platby a věrnostní karty. Jste milovnice malých kabelek?, tak Vás zaujme naše nabídka malá dámská peněženka, která se vleze i do té nejmenší kabelky. Na našem e-shopu nabízíme luxusní dámské kožené peněženky za příznivé ceny. Naše dámské velké kožené peněženky nabízí až 12 slotů na karty.Zpět do magazínu
Nahorů