Pánské kožené peněženky

Hledáte pánské kožené peněženky? Jste na správném místě. Všechny naše pánské peněženky jsou vyráběny z nejkvalitnější přírodní kůže. Nabízíme je v různých provedení, barev od různých značek. Naše pánské peněženky jsou pro každého elegantního může.

Pánské kožené peněženky

Pánská peněženka je nezbytyným a nadčasovým doplňkem každého muže. Pánská peněženka je pánský doplňek, který často muži zapomínájí.Toužíte být elegantní? Každá pánská peněženka je vyrobena z nejkvalitnější přírodní kůže, bude Vám sloužit řadu let. Na našem e-shopu najdete značky známých výrobců jako je Solier, Wild, Pierre Andreus, Ronaldo, Rovicky a Schanes Classic, kteří mají skvělou pověst. Nechcete pořád ztrácet mince? Tak určitě osloví naše pánská peněženka na zip od značek Wild a Solier, kteří nabízí uzavřený prostor pro bankovky a mince. Hledáte-li něco malého do kapse, téměř neviditilenou peněženku?, tak zavítejte do značky Solier, který nabízí ultratený design a přitom přehlednost. Jejich malá pánská peněženka Vám to nabízí. Každá naše pánská kožená peněženka Vám nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše doklady, dokonce i na pas a klíče. I přesto, že nabízíme levné pánské peněženky, tak jsou v nejvyšší kvalitě. Přejete si mít Vaše cennosti v maximálním bezpečí? Nyní Vám to umožní naše pánská peněženka RFID Secure, která chrání Vaše karty proti krádeži. 
                                   

Pánská peněženka Wild

Pánská kožená peněženka Wild se v posledních letech stala u nás hitem. Tyto luxusní pánské peněženky kožené jsou stylové, módní, z pravé kůže a za skvělou cenu. Svým vzhledem jsou netradiční. Poslední dobou se stala oblíbená pánská peněženka se zipem. Toužíte být majitelem této značky a mít elegantní pánskou peněženku? Na našem e-shopu Vám to splní naše pánská peněženka černá díky její jednoduchostí se budete cítit opravdu elegantně. Hledáte vhodný dárek pro svého muže, přítele, tatínka, či kamaráda? Určitě se podívat na náš e-shop, odesíláme skoro všechny naše pánské peněženky v dárkové krabičce, které udělají radost každému muži. Na našem e-shopu nabízíme jak pánské kožené peněženky, tak dámské kožené peněženky. Naše luxusní pánské peněženky si dopřejte za nejlepší ceny. 

                                 

Zpět do magazínu
Nahorů