Dámské peněženky

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

399 0€

 

399 0€

 

399 0€

 

399 0€

 

979 0€

 

979 0€

 

949 0€

 

899 0€

 

999 0€

 

999 0€

 

849 0€

 

849 0€

1 2 3

Dámské peněženky

Každá žena má několik doplňků, které ji podtrhnou outfit. Mezi dámské doplňky patří i dámská peněženka, která je nejen praktická a funkční, ale také dekorativní a stylová. Každá žena má jiné preference na dámskou peněženku. Některá žena volí malá dámská peněženka, dámská peněženka na zip, moderni dámská peněženka nebo krásné dámské peněženky. Máme několik vzorů, motivů, velikostí a barev - to vše proto, aby si každá z nás našla tu svou dokonalou dámskou peněženku. Hodně z nás preferuje velké dámské kabelky a tak volí dostatek prostoru ve své peněžence a touží po něčem prostorném pro své karty, doklady, a to právě nabízí dámská peněženka velká.

V posledních letech se stala hitem dámských peněženek značka Wild, které nabízí dámské kožené peněženky Wild, neboť jejich kvalita je za skvělou cenu. Naše dámská kožená peněženka, která je vyrobena z nejkvalitnější přírodní kůže, a tak Vám bude sloužit řadu let. Na našem e-shopu nabízíme luxusní dámské kožené peněženky za příznivé ceny. Naše dámské velké kožené peněženky, které nabízí až 12 slotů na karty.

Hledáte-li tip na dárek k narozeninám, Vánocům, výročí tak naše dámské peněženky určitě potěší. Řadu z nich doručujeme v exkluzivní dárkové krabičce, která udělá radost každé ženě. Na našem e-shopu Luximus.cz nabízíme i pánské peněženky. 

Nahorů