Módní doplňky

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

399 0€

 

399 0€

 

399 0€

 

399 0€

 

979 0€

 

979 0€

 

949 0€

 

899 0€

 

999 0€

 

999 0€

 

849 0€

 

849 0€

1 2 3 4 5 6 7 ... 18

Módní doplňky

Mezi doplňky má své místo i pánský stylový opasek, který je vyroben z pevné a kvalitní kůže. Černé či hnědé pásky, například s designem kostka, dokáží dokonale zdůraznit váš styl oblékání. K velmi užitečným doplňkům se řadí pánské peněženky a dámské peněženky, ze světlé nebo tmavší kůže. Jejich předností je bezpečnostní zapínání i přehledné členění na přihrádky (pro mince a bankovky). Po objednání vám bude pánská peněženka rovněž dámská peněženka dodána v dárkové krabičce.

Každý dobrý oděv dělají detaily, proto by každý měl příznivce stylového oblečení dbát také na nezbytné doplňky. Ty pomohou celkový dojem ze zvolených oděvů dotáhnout, a vyzdvihnout tak celý styl. Přinášíme Vám proto nabídku pánských a dámských doplňků za skvělé ceny. Ať už fandíte nápadné rafinovanosti nebo spíš umírněné eleganci,  luxusní pánské kožené peněženky, dámské kožené peněženky, kvalitní kožené opasky k Vašemu obleku i ke kraťasům pro volný čas. Dále v naší nabídce najdete praktické pánské tašky nebo dámské kabelky.

Jak můžete sami vidět, naše nabídka pánských doplňků je velice pestrá. Zahrnuje kožené i látkové opasky. Nejsou však pouze praktickými pomocníky, ale skvěle podtrhnou Váš osobitý styl. Zvolit si můžete u každého z doplňků z mnoha designových variant,barev, velikostí i materiálů vždy však máte s námi jistotu zaručené kvality. Každý detail o Vás může mnohé vypovědět a proto jsou pánské i dámské doplňky tolik důležité, přesto leckdy opomíjené. Podtrhněte svůj styl a dejte najevo, že i v detailu se může skrývat elegance a smyslnost.

Nahorů