Pánské peněženky

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

449 0€

 

449 0€

 

449 0€

 

449 0€

 

449 0€

 

729 0€

 

729 0€

 

729 0€

 

729 0€

 

729 0€

1 2 3 4 5

Pánské peněženky

Pánská peněženka je nezbytným a nadčasovým doplňkem každého muže. Každý z Vás má jiné preference při výběru své vlastní pánské peněženky. Někteří muži volí elegantní pánské peněženky z právé kůže. Jiní muži dávají přednost nepromokavým látkám. Někteří potřebují bezpečí pro své mince, a tak volí pánská peněženka na zip.

Pánská peněženka Wild je kožená a navržená v mnoha modelech a velikostech. Kromě klasických velkých peněženek nabízí značka Wild také malá pánská peněženka, která se vleze krásně do kapsy v obleku, či riflí, že o ni nebudete ani vědět. Pánská kožená peněženka je vyrobena z nejkvalitnější pravé kůže, tudíž Vám bude sloužit řadu let. Velmi důležitým aspektem pánských peněženek je bezpečnost, a proto značka Solier nabízí ochranu Rfid, která blokuje krádeži, tak určitě nepropásněte nabídku pánská peněženka Rfid. Hledáte-li kvalitu za přijatelnou cenu? To Vám nabízí naše levné pánské peněženky od značky Wild, které jsou v poměru kvalita/cena.

Víte, že pánská kožená peněženka Wild se v posledních se v posledních letech u nás stala hitem. Tyto luxusní pánské peněženky kožené jsou stylové, módní, z pravé kůže za skvělou cenu. Svým vzhledem jsou netradiční. Toužíte být majitelem této značky a mít elegantní pánskou peněženku? Na našem e-shopu Vám to splní naše pánská peněženka černá, díky jednoduchostí budete se cítít elegantně. Hledáte vhodný dárek pro svého manžela, muže, tatínka či kamaráda? Stačí se podívat na náš e-shop, odesíláme skoro všechny naše pánské peněženky v dárkové krabičce, které udělají radost zaručeně každému muži. Na našem e-shopu nabízíme jak pánské kožené peněženky, tak dámské kožené peněženky. Naš luxusní pánské peněženky si dopřejte za nejlepší ceny.Nahorů