Pánské mikiny - sportovní

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Pánská mikina - Parma, černá a šedá

 

890 0€

-25%
Pánská mikina - Parma, béžová a hnědá

Původní cena: 1140 0

890 0€

Pánská mikina - Run, světle šedá

 

890 0€

Pánská mikina - Run, šedá

 

890 0€

Pánská mikina - Run, černá

 

890 0€

Pánská mikina - Run, hnědá

 

890 0€

Pánská mikina - Run, zelená

 

890 0€

Pánská mikina - Brasco, šedá

 

890 0€

Pánská mikina - Brasco, červená

 

890 0€

Pánská mikina - Brasco, hnědá

 

890 0€

Pánská mikina - Brasco, černá

 

890 0€

1 2

Pánské mikiny - sportovní

V kategorii pánských sportovních mikin u nás najdete mikiny, které se podobají stylovým mikinám. Jsou však více určeny ke sportu a outdoorovým aktivitám. Nabízejí více barev a ležérnější styl, který se ke sportu hodí. Jsou však stejně designově zajímavé a univerzálně použitelné, jako stylové modely. Vyberte si kvalitní sportovní mikinu, která Vás může provázet de facto po celý rok. Nosit ji můžete prakticky kdykoli a kdekoli, svým sportovním designem je ideální pro volnočasové použití.

Mezi nabídkou u nás na Taxido Fashion si můžete vybrat mezi rozepínacími i celistvými modely. Vždy však mají praktickou stahovací kapuci na šňůrku. Spolehněte se rovněž na jejich materiálové provedení, kde u většiny převažuje kvalitní bavlna a některé jsou ze 100 % bavlny. Ta dává pocit jemnosti a zahřeje. Pánská sportovní mikina je skvělou náhradou za triko s dlouhým rukávem a navíc u rozepínacích modelů si sami mikinu zapnete či odepnete dle počasí, které se může velmi nečekaně měnit.


Sportovní mikiny Vám nabízíme v komfortním slim-fit střihu, který je ke sportovnímu využití perfektní díky své pružnosti a přizpůsobí se. Narozdíl od stylových mikin zde najdete pestřejší barevné kombinace, které se ke sportu hodí a podtrhnou tím dokonale styl. Sportovní mikiny se budou nejen k oblíbeným jeans kalhotám. Jsou moderní v kvalitních materiálech a svým designem skvěle odráží sportovní využití. A když se ochladí více, prozkoumejte naší nabídku stylových pánských svetrů. Mikina bude též skvělá pod bundu.

Nahorů